Розпочалася реєстрація бажаючих на відпочинкову зміну на базі Воловецької філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді «Арніка» з 21 березня по 03 квітня 2019 року

Прохання направляти батьків з відповідними документами для написання заяви за адресою м. Хуст, вул. Карпатської Січі 13/15 (подвір’я ШТЮРМЕР) до Хустського районного еколого-туристичного центру.

ПОРЯДОК

направлення дітей на відпочинок у Воловецьку філію Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді „Арніка”

1. Порядок направлення дітей на відпочинок у Воловецьку філію Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді „Арніка” (далі – Порядок) визначає механізм відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

2. У 2019 році у Воловецьку філію Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді „Арніка” (далі – Заклад) здійснюється направлення на відпочинок (14 календарних днів) за рахунок коштів обласного бюджету дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, відмінників навчання – учнів 6 – 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів області.

3. З метою налагодження ефективної координації і співпраці між органами місцевого самоврядування та громадськості, реалізації соціально-культурного проекту „Схід і Захід – разом” за окремим розпорядженням голови обласної державної адміністрації у Закладі за рахунок коштів обласного бюджету можуть відпочивати учні з Донецької та Луганської областей.

4. Департамент освіти і науки облдержадміністрації затверджує розподіл місць для направлення до Закладу у розрізі адміністративно-територіальних одиниць області пропорційно співвідношенню чисельності учнів загальноосвітніх навчальних закладів у районі (місті, ОТГ) до загальної чисельності учнів ЗНЗ області.

5. Для направлення дітей до Закладу необхідний наказ відповідного місцевого органу управління освітою, медична довідка за формою №079/о для кожної дитини, а також інші нижчезазначені документи, причому копії документів мають бути засвідчені печаткою місцевого органу управління освітою та підписом його керівника:

1) для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування:

заява опікуна, піклувальника, інших законних представників;

копія свідоцтва про народження дитини;

копія документа, що підтверджує статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування;

2) для дітей із багатодітних сімей:

заява одного з батьків;

копія свідоцтва про народження;

копія посвідчення дитини з багатодітної сім’ї або довідка про склад сім’ї;

3) для дітей із малозабезпечених сімей:

заява одного з батьків;

копія свідоцтва про народження дитини;

копія довідки про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, яка дійсна на період заїзду дитини до дитячого закладу;

4) для дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”:

заява одного з батьків;

копія свідоцтва про народження дитини;

копія посвідчення учасника бойових дій батька (матері);

5) для дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи:

заява одного з батьків;

копія свідоцтва про народження дитини;

копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

6) для дітей, які є відмінниками навчання:

заява одного з батьків;

копія свідоцтва про народження дитини;

копії табелів успішності за останні 2 роки (або за попередній навчальний рік та І семестр поточного навчального року).

6. Батьки дитини (інший законний представник) дають письмову згоду на обробку персональних даних дитини, відповідно до вимог Закону України „Про захист персональних даних”, згоду на внесення персональних даних дитини в базу даних Закладу і використання їх за необхідності та згоду на проведення в дитячому закладі необхідних діагностичних, лікувальних процедур у разі захворювання дитини.

7. Діти, направлені до Закладу, повинні мати із собою одяг відповідно до сезону, кімнатне взуття, дві пари сезонного взуття, спортивне взуття, спортивний костюм, білизну, головний убір, шкарпетки (не менше трьох пар), предмети особистої гігієни (зубна щітка, паста, мило, гребінець, носові хустинки) тощо.

Крім зазначеного, під час навчального року діти повинні мати із собою робочі зошити з навчальних предметів та відповідний набір канцелярського приладдя. Навчання учнів здійснюватиметься на базі загальноосвітніх навчальних закладів, розташованих у селі Нижні Ворота Воловецького району, відповідно до угоди, укладеної між керівниками Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, відділу освіти Воловецької райдержадміністрації, Нижньоворітської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів та Нижньоворітської загальноосвітньої школи-інтернату І – ІІІ ступенів. По завершенні відпочинкової зміни учні одержують виписку балів навчальних досягнень з предметів навчального плану, засвідчену печаткою загальноосвітнього навчального закладу та підписом його керівника.

8. Проїзд групи дітей від району (міста, ОТГ) до Закладу та у зворотному напрямку здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів, передбачених для функціонування освітньої галузі, та відповідно до Інструкції щодо організації та проведення екскурсій і подорожей з учнівською і студентською молоддю, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України 02.10.2014 № 1124.

9. Для належної організації відпочинку та навчання дітей місцеві органи управління освітою не пізніше, ніж за тиждень до заїзду дітей повідомляють керівника Закладу на електронну адресу zoenc.arnika@gmail.com про кількість та склад дітей за формою згідно з додатком до Порядку.

10. Заклад приймає та відправляє дітей у строки відповідно до затвердженого графіка та цього Порядку. Прибуття дітей до Закладу у день заїзду (перший день зміни) – з 8 до 10 години, від’їзд в останній день зміни – з 15 до 16 години. Прибувши до Закладу, старший супроводжуючий – представник місцевого органу управління освітою – повинен надати керівнику Закладу примірник затвердженого списку дітей і належним чином оформлені медичні довідки та інші документи.

11. У разі встановлення під час прийому дитини на відпочинок факту направлення не за призначенням (дитина направлена до Закладу без відповідного медичного обстеження або з медичними протипоказаннями, з неналежним чином оформленою медичною довідкою та іншими документами, є молодшою або старшою від зазначеного в цьому Порядку віку) така дитина до Закладу не приймається і відбуває до місця проживання із особою, що її супроводжувала.

12. Відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей під час перебування у Закладі несуть директор Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та заступник директора Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді – керівник філії „Арніка”, під час навчально-виховного процесу – директор відповідного загальноосвітнього навчального закладу, у дорозі в обидві сторони – супроводжуючі особи.

13. Дитина має право на безоплатне направлення до Закладу на відпочинок за рахунок коштів обласного бюджету один раз на рік за умови, що такі послуги не надавалися їй у поточному році за рахунок коштів інших бюджетів.

14. Контроль за дотриманням вимог цього Порядку здійснює директор Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та заступник директора Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді – керівник філії „Арніка”.

15. Контроль за діяльністю Закладу здійснює департамент освіти і науки облдержадміністрації.

Кiлькiсть переглядiв: 164

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.